نیم فاصله:نه تاب دوری و نه تاب دیدار

سلام

  راستش من هیچ‌وقت اون‌قدرها دقیق نبودم که سرم بشود در نگارش این قند پارسی، بین همه‌ی حروف نباید فاصله‌ی به این بی قواره‌گی انداخت و باید به یک جاهایی به "نیم‌فاصله" قناعت کرد،و اگر نبود کارت زرد پی‌درپی دوستان حالاحالاها همان فاصله‌های عریض و طویل قبلی ادامه می یافت و همه‌ی "می‌توانم"ها و امثالهم همان "می توانم"ها و امثالهم قبلی می ماندند که می ماندند.

غرض این‌که این‌هم نیم‌فاصله،تا این اصفهانی‌های یک‌دل(+،+،+،+)دست از سر کچل ما بردارند :)

پیشنهاد می‌شود شما هم بروید از یک‌جایی این "نیم فاصله"را دانلود کنید و خودتان رعایت کنید قبل از آن‌که رعایت‌تان کنند!

هوای من ‌را هم داشته باشید و بی‌زحمت موارد استفاده از این را بنویسید ،وگرنه یک‌روزی می بینید اینجا به جای هرچه فاصله‌ی لازم  این نیم فاصله‌ی شما افتاده!

 پدیده‌ی غریبی هم بود ضمناً!جدا باشند و نباشند،فاصله هم باشد و هم آن قدر کم باشد که انگار نیست...بیچاره حروف،چه خواهند کشد!

/ 16 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رجبعلی محبی

وا!؛ از کامنت قبلی‌م مشخصه که شده. ولی فاصله، مطلوبیت می‌آره ها.

تسنیم

هاهاهاها!![خنده][خنده] حالا چرا بعضی فاصله‌ها را هم نیم‌فاصله کردی آبجی خانم گل؟؟ سکونت در اصفهان که دارید حضرات محترم متین خان و گیومه جان!!

تسنیم

نه! خوبه فقط هنوز یه کم جا کار داره[گل]

مسیر

سعی می کنییییییییییییییییییییم!

سبزعلویان

فقط جهت اطلاع!!!دکتر خنده دار نیست؟ سلام دكتر این روز ها کم پیدا شده ای؟ به خاطر سفر حضرت آقا به قم بود؟ آن که ماه خداست و باید تیتر اول باشد اما تیتر دوم حداقل باید تو باشی! خبری است؟ چه میکنی؟ رفتی تیتر دوازدهم چیکار؟...این مطلب را بخوانید.

پیرامون نیم‌فاصله و نیم‌فاصله در ویندوز7 و مکینتاش: http://www.khabgard.com/?id=1564547662 راستی سلام باید اعتراف کنم خیلی خودداری به خرج دادم این مدت که هر بار پست‌هاتونو خوندم گیر ندادم به نیم‌فاصله نداشتن‌تون.

متین

اون‌جا هستیم اما بچه‌ی اون‌جا نیستیم زنده باشید

نجوا

نیم‏فاصله رو خیلی وقته یاد گرفته، اما مدتی هست از دستم نمیره به رعایت‏ش. به دو دلیل: یک که مهم‏تره: تنبلی! دو که اونم خیلی موثر بوده: اینکه توی سرچ، همه‏ی این نیم‏فاصله ها رو میچسباند به هم و من این رو دوست ندارم، گاهی هم توی ریدر این بلا سرشون میاد، واسه این کلا مدتیه پرهیز دارم. البته تو این کامنت سعی کردم استفاده کنم[چشمک]

نجوا

راستی ما از فرمول کنترل+شیفت+4 (یا 3) استفاده می‏کردیم!