گپ عصرانه

سلام

عرضم به حضور که ،جواب کامنت دادن یک سری  ملزومات دارد:

 

یکی "وقت خوب" و تپل و مناسب،حتماً انتظار ندارید که وسط جاده دراز تهران به فلان جا و فلان جا به تهران یا وسط جلسه امتحان فرت و فرت جواب کامنت بنویسیم که؟!

 

دوم "اینترنت خوب" و متوسط سرعت،که این روزها می دانید بدجور گیر می آید.

 

سوم و مهم تر : یک خرده چاشنی "شوخ و شنگی" و یک خرده تر "دل خوش" است که خب نداشتیم!شوخ و شنگی از این رو که جوابی که می دهیم اگر عرضه برداشتن غمی از دلی را ندارد دست کم غم اضافه نکند به کلکسیون غم ملت!

 

تازه آمار جدیدتر این که رفیق شفیق سرکار ستاره بانو مکرراً امر فرموده اند که عطش شکن شبیه نوشته های دخترکان هفده (یا شاید هجده)ساله است و در شأن خانومی مثل تو نیست و روی اعصاب آدم راه می رود.

 

حالا پیرو این تذکر دارم فکر می کنم انگار باید برای "دوستت دارم ها" و "از عشق" و "هذیان ها" و "درد" و "برای نگفتن" و ...یک جای دیگری پیدا کنم و آن جا ببرمشان.

 

ولی دیدیم این ها را ببرم جای دیگر پس دیگر چی می ماند برای این جا نوشتن،

بعدتر دیدم خب من همین هام،

 دست خودم نیست که نمی توانم تریپ علمی پژوهشی بگیرم ،یا نقد استخوان دار فرهنگی اجتماعی بزنم ،یا مقاله سیاسی ردیف کنم و کلاً "شیک " وبلاگ بنویسم.

 

شاید چهل سالم هم که بشود دوباره همه زندگی ام همین "دوستت دارم ها " و همین "از عشق ها "و "همین "هذیان ها" و کلن همین "عطش نشکن"ها باشد.

 

این ها جزئی از من اند و دوست شان دارم و کسی را از خودش گریزی نیست.

 

راستی ،ماه نو مبارک،میان دعاهایت بی قراری های من را هم نفراموش!

/ 8 نظر / 8 بازدید
برای خاطر آیه ها

قرار می خواهی چکار بانو؟ اینجا که "مقر" نیست... قرارمان باشد "دارالقرار"... همان که گفتم: بی قراری هایت برقرار![گل]

یه بنده خدا

سلام عطش شکن عزیز.خوب این "خود" تو و این نوشته های تو ، مخاطبین خودش را هم داره .هرکس دوست نداره ،خوب میتونه نخونه.مگه نه؟همیشه از طرز ساده و بی پیرایه ی نوشتنت لذت غریبی میبرم.و برای آپ های جدید سوک میکشم.بابت بودنت ممنون.

قاصدک بارون

با کامنت و بی کامنت قبولت داریم رفیق.البته عشق می کنیم اسم شما رو هم توی لیست داشته باشیم.این حرفا رو بی خیال.خودت خوبی؟اوضاع حال و بالت چه جوره؟ [گل]

نجوا

میدانی؟ همین که خودت را با همین ها که گفتی دوست داری و از خودت نمیخواهی فرار کنی، همان است که باید باشد. همین ها را سپاس. همین ماندنت را سپاس![گل]

پیچک سر به هوا

من هم زیاد شنیدم این روزها توقعات و انتظارات برخی آشناهای دیده و نادیده رو که چرا نقد پر و پیمانی نمی‌نویسمو این روزها و چرا عکس‌العملی ندارمو چرا پیش از انتخابات موضع نگرفتمو حالا چرا بعدش چیزکی نمی‌نویسمو... و جواب من در پاسخ همۀ این حرف‌های در حضر و غیر آن، چیزی بیش از این نبوده همواره: «ای بابااااااااااااااااااااااااااااااا!» آن هم با لحنی کش‌داااااااااااااااااااار و یله که حاکی از بی‌اعتنایی معناداری‌ست. شما هم اجالتن ای بابااااااااااااااااا را بچسبو و رها کنم ما بقی را! ضمنن آن ماه‌هایی که این‌جا آپ نمی‌شد برایم یادآور حسی پکر و ضدحال است؛ گفتم که گفته باشم!

ehsan

خواندم.

نجوا

ج) در آن هنگام كه بي قرارتريم، نزديك‏‎تريم به "او"، نه؟ پس همان به كه بي قراري هايمان باشند كه اجرشان اگر همان نزديكي هم باشد، ما را بس. نه؟