آیات دیگری در راه است*

 شده ایم مثل روضه‌خوان‌ها که از هرجا شروع می‌کنند می‌رسند به کربلا،فرقی نمی کند غم باشد یا شادی،فرقی نمی کند از کدام دوره‌ی تاریخی باشد و روضه‌ی کدام امام.

دارد از تبلیغات و اصول و فنونش حرف می‌زند،دارد از روزنامه‌نگاری و پوشش خبری و تاکتیک‌های رسانه‌ای حرف می‌زند،دارد مثلاً درس می‌دهد اما آخر هر بند می‌رسد به بحرین و اوضاع‌ش،بعد از پنجره نگاه می‌کند به بیرون،یک آه کوتاه می‌کشد و باز برمی‌گردد...

 

 

*تیتر از اینجاست(+)

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دردهای خاکستری

واقع بین باشیم و صادق. درست است که شرایط استراتژیک منطقه مجاب‌مان می‌کند از سوریه حمایت کنیم, حتی در چنین شرایطی. اما - ببخشید - الاغ فرض کردن مردم توسط رسانه فراگیر تلویزیون با انعکاس این چنین(!؟) اخبار سوریه خلاف وجدان، شرع، اخلاق، دین و انسانیت است. هر دروغ تلویزیون با این حجم مخاطبش چند دروغ می‌شود؟ آن‌چه دارد از دست می‌رود اعتماد بین مردم و مسوولین است. احترام است. دروغ مثل موریانه افتاده است به جان جامعه. عدالت هم که کالبد بی‌روحی بیش نیست. این‌ها را تعبیر سیاه‌نمایی نکنید که سپیدی هم هست. زورش اما به سیاهی نمی‌رسد.

دردهای خاکستری

در مظلومیت بحرین و خفقان دنیای آزاد(!) غربی‌ها که شکی نیست. نوشتن از بحرین را واجب کفایی می‌دانم. پرداخت این‌چنینی اوضاع سوریه از رسانه فراگیر - ملی نیست چون جایی برای منتقد، مخالف و حتی معاند ندارد. ارتفاع شعور مردم فراتر از تحلیل‌های حال تلویزیون است - قابل تعمیم است به مدیریت نادرست سیاسی، فرهنگی‌مان. اهل بحث هستم اما این به جدل می‌فرجامد. بحرین‌های وطنی - نه با آن دُز - بسی دیدنی‌ان. انا فتحنا لک فتحاً مبینا. اسائه ادب تلقی نشود.

محبوبه

عطش جان نگرفتی منظورمو حرف از کینه های کوچک و بی ارزش نیست حرف از دوست ودشمنه حرف من اینه که ما تکلیف خودمونو بدونیم که چرا مثلن در اون شرایط خوشی عرب میشه ناموس عرب و ما میشیم دشمن خونی اما این وقتا قضیه برعکس میشه !!!بعدم مردم سوریه هم آدمن به خدا یه بوم و دوهوا ؟منم برا همه ی کسایی که داره بهشون ظلم میشه غمگینم اما گاهی وقتا آدم به چشم میبینه که خدا چطورجواب دل شکستنا رو میده

ضحی

درد بحرین با بقریه ها انگار که فرق داره تیزتره ، مظلومه . این روزا چرا همه زورشون به قرآن می رسه؛ به شیعه امیرالمومنین ؟

بهاره

منم خواندم

قطره ای از دریا

ای فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها ) کثرت در وحدت " تو " این عکس مرا به یاد روز حشر می اندازد آیا آن روز هم زیر این پرچم ایستاده ام ؟

هیئت آنلاین

سلام دوست عزیز از شما برای شرکت در هیئت وبلاگی "به نام مادر به نام فاطمه سلام الله علیها " دعوت می شود. لطفاً با اخلاص بیایید. یا علی