جواب نامه فوری!

همکلاسی سابقم سلام

 

ممنون از تحویل بازارت. اولش که اومدم وبلاگت رو ببینم، فکر کردم اون متن ناامید کننده و غریبانه " عبور و مرور" درباره منه. بعد فهمیدم یکی از این عشقولانه های قدیمی است. بابا بی خیال ، هانی نِوِر اِوِر به آن چه گذشته، مشکلات عشقولانه، آدم هایی که گذشتند و ... فکر نکن. به همین راحتی که من "س.ت" و "ی.س" و "ب" و حتی تو رو فراموش می کنم در روزمرگی این روزها.

 

تازه چرا وقتی پست مال من اولین پست بود خبر ندادی که من مجبور بشم این عشقولانه ناامید کننده عبور و مرور رو بخونم و یاد خاطرات دور تمام سال های قبل بیفتم؟ و حتی گریه کنم به خاطر همه عبور و مرورها...

 

مای کلاس میت! یو نو که من جاست همکلاسی ات  هستم و نات اِنی تینگ اِلس. دوست لحظه های علمی ات نه دوست مجازی در این فضای مجازی که اسم واقعی ام رو می دی دست ملت. من کی به اسم خودم روی وبلاگت کامنت گذاشتم که تو اسمم رو این دیس وِی هوار می کنی هانی؟ باز تنکس گاد که اراذل و اوباش خبر آمار این عطش شکنت رو ندارن تا باز بیان حال و آمار من رو بگیرن.

 

هدیه روز خبرنگار اگر می خواستی خوشحالم کنی این بود که یه فکری به حال ستاره نیوز بیچاره ام بکنی. چه کنم با اون خونه خراب مجازی ام. خیلی غصه می خورم که خراب شد. ای ویش به حق شهید سمانه! هر کی باعث شد خونه مجازی من خراب بشه، خونه مجازی خودش فروبریزه !

 

اما گذشته از همه غرزدن هایم وقتی تیتر " شهید سمانه " را دیدم ته دلم لرزید. در زمانه ای که راه شهادت هر چند که بسته نیست اما می گویند باریک است، دست کم آرزو به دل نماندم هر چند که فقط یک تیتر بود. یاد اینکه چقدر به شهیده حجاب ... حسودی ام شد.

 

هانی یو نمی دونی که دیس تایتل مید می وری هپی، بات احیانا نمی خواستی تیترهایی نظیر " عروس " همکلاسی" خانم دکتر" و یا حتی خبرنگار به کار ببری؟ تو هم دلت خوش است. من اگر شهید بشوم کی غیبت کنه ؟ کی آمار بگیره؟ کی زیرآب بزنه ؟ کی تلفن بازی، اینترنت بازی، وبلاگ بازی کنه ؟ کی برای استادا قندک بازی دربیاره ؟ کی پایان نامه بنویسه؟ واقعا شرمنده خدا می شوم.

 

درباره آدِر پارت آو یور پست، باید بگویم تواضعت بسیار است که از وضع درس خواندن ننوشتی که اگر نبودی من چه طور درس می خواندم. چطور تونستی از خلاصه های راهگشایت چشم بپوشی؟ بزرگواری که از دست نویسی ها امتحان ننوشتی.

 

راستی هانی ما کی با هم مناجات شعبانیه گوش دادیم؟ شعبان که الانه و ما فور لانگ تایم از هم دوریم اون موقع که با هم بودیم حتما یه دعای دیگه گوش می دادیم.

 

و اما درباره وظایف حقه ات بعد از شهادت من. هانی پارسه لازم نیست شرح حال من رو بنویسی من آن قدر تابلو ام که بروبچ خبر همه می دونن. یه لطف بکن بعد از شهادت کارهای نیمه تمام ام را تمام کن. مثل کار پایان نامه خبر. روپوشانی پایان نامه دزدی. تازه اگر اون دنیا به خاطر این همه تقلب گیر بودم می آیم به خوابت و می گویم بروی مدرکم را باطل کنی چون احتمالا جز مجازات گناه تقلب هیچ دستاورد دیگری در جهان آخرت برایم نخواهد داشت.

 

قبل از شهادت دلم می خواد حتما بیای ببرمت هانی پارسه تا ببینی که چقدر مثل خودت آرام، شیرین و زیباست. البته بهتره با آقاتون باشی چون هزینه هاش گرون تر از اونه که من بخواهم مهمونت کنم.

 

باید اعتراف کنم این تبریک روز خبرنگارت فور می  از هر تبریک دیگه ای بهتر بود. در تمام 6 سال گذشته روز خبرنگار کلی جشن داشتیم. هدیه می گرفتم. کلی پیامک و تماس برای تبریک اما هیچ یک به اندازه تبریک "شهید سمانه " خوشحالم نکرده بود. امسال گرچه به خاطر شرایط درسی ام و دوری از کارهای رسانه ای، نه در جشنی شرکت کردم و نه کسی به من تبریک گفت، اما احساس کردم یک تبریک این طوری بهتر از همه اون شلوغی ها و جشن های سطحی است. اکسلنت هانی. یو دید یور بست. تنکس اِ لات.

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عطش شکن

این جوری نویسی منو یاد کتاب "بی وتن"میندازه.

انفرادی

خیلییی ممنونم ماچ ماچ هزار تاااا [قلب][گل]

زلال

من یاد تئوری خودم برای جز دادن استکبار میافتم. که انگلیسی رو با حروف فارسی بنویسیم. بیوتن خوب بود. ولی نه به خوبی من او. دو یو اگری؟

زلال

درضمن هر کس باسه استادا قندک بازی در آورده خیلی اشتباه کرده. چون یه ضربه ی روحی به خیلیا از جمله بنده زده. به استاد رو بدی، پس فردا تو روت وای میسته میگه چرا درس نمیخونی؟ چرا مخشاتو نمی نویسی؟ چرا دیر میای زود میری؟ چرا اس ام اس بازی می کنی؟ چرا چیپس و ماست موسیر می خوری سر کلاس؟ چرا و صد چرای دیگه، که همه ش ناشی از برخی قندک بازی های بعضی دوستانه. که اسم نمی برم دیگه...

نجفی

سلام در وبلاگتون یه بحث هایی درباره مسجد دیدم ممنون می شوم اگه با بنده تماس بگیرید یا شماره تان را مرحمت بفرمایید قدری کار فوری دارم -تکتم نجفی منش09123340305

مسیر

به قول مریم بانو و بی وتن : گاد بلس یو

ستاره

هانی چرا سبک های ابتکاری من رو الکی به امیرخانی نسبت می دی؟ من با اینکه ملت عشق این نویسنده هستن، به عمرم کارش رو نخوندم. هر چند که تو خونه کتاب هاش به وفور ریخته. تو و این فک و فامیل مجازی ات سبک اختصاصی من و بر و بچ یونی رو به راحتی به یه نویسنده دیگه نسبت می دین چون فقط خودتون اون نویسنده رو دوست دارین و می خواین همه چیز شما رو به یاد اون بیندازه ؟ آخه وات داز ایت مین؟ بهتره هر نوع حضوری از من، فقط تو رو به یاد یونی و درس و کلاس و تز بیندازه.چیزهایی که لازمه بیش از همه دغذغه اش را داشته باشی. البته با اجازه این عطش شکنت. نه به یاد نوشته های بی سرو ته و عاشقانه های ناامید کننده. من از اول نه حرف های تو رو فهمیدم نه این ارمیا و بی وتن و همه حرف های امیرخانی را. یک اپسیلون احتمال بده این سبک ایز فور تشویق یو به اسپیک انگلیش. آخه خداوکیلی من یک کامان سنس با نوشته های امیرخانی دارم که یو این طوری به من فحش می دی که مثل امیرخانی نوشتی.ایش. اوپس . قحطی بیاد. آی رایت جاست لایک یور همکلاسی. ناتینگ اِلس هانی.

ehsan

خواندم.

نجوا

خب من یه اعترافی بکنم اینجا... این پست ها کلی حس حسادت من رو تحریک کرد خب بد نگاه نکنين؛ نشد كه نگم، دلم خواست خب.... [ناراحت]