صدای تو خوب بودها!

خستگی ته سال را کول کرده بودم و پژمرده نشسته بودم وسط شلوغی خودم که تلفن زنگ خورد، یک صدای فول انرژی خوشگلی از آن ور خط اسمم را صدا میزد و خواست که بشناسمش.صدا آنقدر عاطفه و انرژی توی خودش داشت که قلبم به وجد آمده بود و نمی‌گذاشت حافظه‌ام توی کشوهای به هم ریخته‌اش سرچ کند و به خاطر بیاوردش. گفتم بیش‌تر حرف بزن تا بشناسمت خب، که نشناختم البته.

لادن بود، یکی از دخترهای شلوغ پرماجرای دوران دبیرستان، با شنیدن صدایش دلم برای صدای پرانرژی خودم تنگ شد، با خودم گفتم تو کی اینهمه وا رفته و شل و ول شدی که من نفهمیدم؟ دلم هوایی چشم‌های پرشور و صدای پرذوق آن روزهایمان شد، گفتم خدایا، توی حال خوبی که امسال عیدی می‌دهی به ما، مرحمتی کن و آن صدا و آن چشم‌ها را هم به ما برگردان. یک جایی وسط این شلوغی‌ها -که خودت در جریان‌ هستی- گم‌شان کردیم.

/ 9 نظر / 32 بازدید
Adrenalin

خیلی حس قشنگیه آدم بعد یه مدت دوستای قدیمیشو پیدا میکنه [گل]

فاميل دور(8)

ميدوني يكي از آرزوهاي من چيه؟ اينه كه يه كاري انجام بدم كه مهم باشه در حدي كه تو راجع بهش(بهم) بنويسي[نیشخند]

فاميل دور(8)

با توجه به آرزويي كه دارم بيشتر شبيه فاميل دورم تا كلاه قرمزي،نه؟ [خنده]

هنا

اعظم چرا همه ما به اینجا رسیدیم؟[ناراحت]

59

برعکس غالب نوشته های قبلی تان ، هیچ حس خوبی نداشت نوشته این بارتان. مومنباید امروزش خوب باشد، حتما بهتر از دیروز!

سناء

چقدر خوشگل بود این پست[قلب] حول حالنا الهی..

mikhak

سلام دوست عزیز امیدورام سال خوبی داشته باشی یه سایت کسب درآمد میخوام بهت پیشنهاد بدم هر بازدیدکننده ای که وارد سایت بشه و پاپ آپ براش باز بشه 120 ریال بهت میده حتمی امتحانش کن ;)

نجوا

حتی: خنده هامان را كه از لب ها ربود؟ شوق صداها را كه دزدید؟ كجا جا گذاشتیم؟ چرا كسی نیامد و نگفت: آهای خانوم! خانوم! شور صدا ت رو جا گذاشتی اینجا،‌ بیا و وردار و ببرش. حیف ه. البته صدای تو خوبه اونقدر كه تو خاطرم هست و روی شعری زنگ میزنه: ای سیب سرخ غلت زنان در مسیر آب یك شهر تا به من برسی عاشقت شده ست...