سکوت،روزی سه قاشق مرباخوری

آقاهه متخصص طب سنتی بود انگار، داشت می گفت ما یه استادی داریم هروقت بیمار مراجعه می کنه بهش یکی از سؤال‌هاش اینه که پول موبایلت چقدر میاد؟ بعد از طرف میخواد تا دفعه بعدی که میاد حتما پول مکالمه‌های موبایلشو به میزان قابل توجهی کم کرده باشه، می‌گفت اینم یه بخش درمان روح و جسمه که حرف اضافی نزنیم هی با همدیگه!

بعد این آقاهه خودش اضافه کرد یکی از انواع این حرف زدن‌های اضافی اینه که هی می‌شینیم برا همدیگه دردل می‌کنیم-مخصوصاً خانم‌هاـ بار مشکلات خودمون رو می‌ندازیم روی شونه‌های روح و روان دوست‌مون و اون بدون اینکه بنده خدا در توانش باشه کمک خاصی به ما کنه فقط درونش انرژی‌های منفی انباشته می‌شه.(سلام زهره!)

/ 7 نظر / 55 بازدید
sara

سلام به نظرم سایتتون قشنگه www.armin3d.com

هنا

خیلی حرف خوبی زده آقاهه ولی حرف زدن با بعضی ها هم اینجوری نیست، انگار دلشون خیلی بزرگه همه حرفهای تو رو باد می کنند و به هوا میدن! قدرتش رو و آرامشش رو دارند. خیلی کمن البته اما واقعا خوش به حال دوستاشون.

قاصدک بارون

نظر سارا هم جالبه که می گه: به نظرم سایتتون قشنگه!!!! بابا سایت! بابا نظر!

مسافر

تجویز جالبی بوده هر چند به درد من زیاد نمی خوره ولی کلا خوبه در پناه خدا [گل][قلب]

محبوب حبیب

سلام. راستش من خیلی از این متن خوشم آمد که بروم باهاش سوء استفاده کنم. یعنی غیر مستقیم به چند نفر بگم لطفا مشکلی که از دست من کاری بر نمیاد و مشکل بزرگی هم نیست و فقط زمان درستش می کنه رو مدااام نیاد بیخ گوش آدم بگین. با عرض معذرت بابت سوء استفاده :دی

گیومه

سلام بعد با این فکر که بذار حرف بزنم تا دلم باز بشه چطوری مقابله کنیم؟

سناء

"سکوت،روزی سه قاشق مرباخوری" [لبخند][دست]