غریبی نکن حالا

آدم با بعضی وبلاگ ها غریبی می کند،

هر قدر که رفت و آمد داشته باشد،بخواند و بهره ببرد ولی باز همیشه این حس باش هست که من مال اینجا نیستم،غریبه ام.همیشه هم حواسش هست که پا از گلیمش درازتر نکند.

با بعضی وبلاگ ها ولی خانه زاد می شود،نمک گیر می شود،آن جا را از خودش می داند،حتا اگر مثلاً یک ماه هم بشود که سر نزند ، یا فقط چندوقت یک بار  کامنت بگذارد ولی خیالش تخت است که آن جا چراغی روشن است...

شاید به نوع رفتار میزبان بستگی دارد،شاید به بازدیدکننده های دیگر و دوستان و پیوندهای وبلاگ ربط داشته باشد،شاید هم اصلاً به خود آدم ربط داشته باشد که تو کله ی پوکش فرو نمی رود که آقاجان!این جا وبلاگستان است ،همین و نه بیشتر...

/ 31 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انفرادی

سلام علیکم. احوال شما؟ چه خبر؟ کلن که همه عبور میکنیم از هم عین آب خوردن. مجازی و راستکی هم نداره. آدما کلن مثه مسافرای اتوبوس میمونن. هر کی یه جا سوار میشه یه جا پیاده میشه گاهی میشینن بقل آدم گاهی خوراکی هم تعارف میکنن گاهی گپ میزنن گاهی غرغر میکنن برو اونور تر گاهی ام هیچی. فقط منتظرن برسن. آدمم معمولن با آشناها یا کسایی که فکر میکنه آشنان سر صحبت و باز میکنه دیگه. گر چه گاهی ام گیر آدمای پرچونه ای میافتی که نه بوی آشنایی دارن نه هیچی. فقط گوش میکنی و سر تکون میدی... در کل به طرز بی رحمانه و ترسناک و بی خیالانه ای، عبور میکنیم.. عین آب خوردن.

عبور

مثل همین حس ما به وبلاگ شما که من هر بار اسمش یادم می آید هی می خوانمش و کیف می کنم و حالم دگرگون می شود اگر چه که هنوز هم اشتباه می خوانم " ثاتیه های دم به دم از عطشم نکرده کم"

م ع

سلام اميدوارم از مجموعه راضي بوده باشيد اگه امكان داره مي خواستيم نظرات شما و دوستانتون رو هم بدونيم احتمالا بازهم از اين كارها بكنيم در صورت تمايل با اين آدرس در خدمتيم 5nokte.gmail.com ------------------------- واي كه چقدر ادبي و عصا قورت داده نوشتم ببخشيد منتظريم ممنون

آفتابگردان

بگذارید به حساب مشغله‌های زندگی و ذهن مشغول. التماس دعا.

آفتاب

خوشحال میشم اینجا ببینمتون[قلب]

آب، خرد و روشنی

سلام! حقیقتا بنده از مراسم ششم هیئت وبلاگی سبو با اینجا آشنا شدم. هیئتی که دلم می خواست برایش بنویسم ولی نشد ابر و باد و مه و ... وبلاگ شما از آن هاست که آدم زود باهاش گرم می گیرد. در هر صورت نگذارید به حساب هندوانه زیر بغل! خدا نگهدارتان باشد.

سوادقریه

پس من میگم چرا این بانو عطش شکن ما رو لینک نمیکنه / نگو با ما راحت نیست. تعارفی نیستم / ولی بودنت خوشحام موکونه![بغل]

خورشید عالمتاب

اینجا وبلاگستان نیست جایی برای دوستی است جایی برای ارتباط سالم و درست است اینجا محل جنگ نرم است و ما افسران جنگ نرمیم تشریف بیارید به روز هستیم چه کسی از سران فتنه شکایت کرده است؟