بیا فالت بگیرم...

  • "آن دلی که انسان در آن عشق اتومبیل فلان جور دارد آن دل نیست،گاراژ است! بنگاه معاملاتی است !آن دلی که همه اش در آن میل جنسی موج می زند ،دیگر دل نیست ،عشرت خانه است!شاعر آن زمان که ضیاع و عقار و زمین و ملک و گاو و خر در زندگی نقش داشته از این ها نام برده و می گوید دلی که آن ها در او باشد آن جا طویله است ،ده است ! دل نیست ،دل جای نور است... "

 

  • شده ای مثل عنکبوت ،دنبال یک کنج دنج می گردی که لانه کنی ،جایی که محل نگاه و گذر کسی نباشد. شده ای مثل عنکبوت و هرچی می گذرد نوشتنت این جا رسمی تر می شود .دیگر مثل قبل ترها نمی آیی این جا خاطره های روزانه و غم ها و شادی هایت را رو کنی. یک هفته است می خواهی بیایی بنویسی "عموی کوچک ناخوش است..." و نمی نویسی ،می گویی خب چه ربطی به این ها و این جا دارد؟

 

  • خواستنی زیاد داری اما قاصدک پر سفید دعایت بالا نمی رود. دعایت حداقل های لازم اجابت را ندارد ، نه سپید است ، نه روشن است نه خالص است ...چیزهایی زیادی ست که می خواهی برای خودت و عزیزانی که دوست شان داری.احساس می کنی به کسانی محتاجی که یک نفس بدمند پشت سر این قاصدک تا برود هوا ،  برود تا دروازه اجابت ...
/ 6 نظر / 6 بازدید
ehsan

خواندم.

پیچک سر به هوا

ربنــا اجبنــا یا کریمُ یا رب

"حداقل های لازم برای اجابت " تقریباَ حرف مسخره یه! تو فکر کردی خدا هم کارمند فلان اداره یا مدیر بهمان قسمته که بگه تو پرونده دعات نقص داره نمی ره برا اجابت؟ بیییییی خیال بابا!

خیس بارانی

1-دل جای نور است!! دلم چقدر تاریک است[ناراحت] ((رنگ تو تنها بهانه ی دلم است )) 2-از شما چه پنهان... دل من هم گاهی تلنگر می زند که احتمالا عقل کلاه سرش گذاشته آنوقت من می مانم وسط دعوای دل و عقل و هی کتک میخورم !! 3- نمی دانم چرا اینطور می شود اول که شروع می کنی احساس خودمانی تری داری ولی بعد کم کم یکهو این شکلی می شود در صورتیکه دوست و آشناهای مجازی بیشتری هستند ... زیاد غریبگی نکن لطفا ..اینجا برای همین نوشتنیهایی است که گاهی هر چه میگردی ارتباطاتشان را با اینجا و مخاطبانش نمی یابی... بنویس ... ما که هستیم[گل] 4-می ترسم یک نفس بدمم و قاصدک سپید دعایت غبار خاک بگیرد و سنگین تر شود ببینم اصلا از کجا میدانی قاصدکت لب آستانه ی اجابت نباشد؟!! مهمترین شرط استجابت دعا ((امید به استجابت)) است باشد که قاصد لحظه هایت بهترینها را برایت بیاورد[گل]

بهاره

[گل]