دوستان خوب من

  آقای مطهری زاده از دوستان خوب من هستند .آقای مطهری زاده به نوشته هایم نظر لطف دارند و از هر کدام خوش شان بیاید با اجازه خودشان در سایت ها و یا مطبوعات محلی ای که مدیریت می کنند منتشر می کنند . ایشان می دانند که به هر دلیل از این کار می رنجم و بارها نارضایتی خودم را به شان رسانده ام ولی معتقدند " اینترنت صاحاب ندارد" و "چون اسمم را پای نوشته ها می آورند پس مشکلی وجود ندارد" . یک بار برایشان نوشتم این که شما نوشته ای را از وبلاگ شخصی من - که چندان آش دهن سوزی هم نیست و فقط سقفی است برای دل نوشته های یک آدم - بردارید و در سایت های دیگر بزنید مثل این است که به خانه دوستی  دعوت شوید ،آلبوم عکسش را نشان تان دهد و شما چون آن عکس ها قشنگ اند بردارید و با آنها نمایش گاهی برای بازدید عموم بزنید. ولی ظاهراً ایشان فقط به این قصه خندیده اند.

" کبوتر دزدی "  را دوست داشتم . محرمانه بود.دلم نمی خواست وسط روزنامه " هگمتانه" ببینمش.

من از این دست دوستان خوب کم ندارم ...رفیق روزنامه نگارم هم ظاهراً در این گزارش اسم و فامیل کم آورده و من در گزارش اش شده ام " دانشجوی ارشد اقتصاد علامه " !البته برای من بهتر است این طور فکر کنم که دیگری هم هست که هم نام من باشد و دانشگاه علامه ارشد اقتصاد بخواند و رفیق روزنامه نگارم با او مصاحبه کرده باشد.

مهم نیست ...گفتم که ، این ها از دوستان خوب من هستند!

 

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سفير

گاهی آدم دعا ميکند که لطف دوستان يک مقداری دست از سر آدم بردارد! اميدوارم در مسير توسعه فرآیند آموزشی اقتصاد علامه گام های بزرگ و مهمی برداريد!

شيوا

بچه معروفی ديگه!:))

...

دست شما درد نکنه خانم ايرانشاهی داشتيم؟؟!!! . . . . . . . . . . . دیگه صاحبان وبلاگ بی ارزش تر از خود وبلاگ ها شون شده ن؟! استغفار کنید خانوم! . . . . . . ما ز ياران چشم ياری داشتيم خود غلط بود آن چه می پنداشتيم؟؟! . . . . . . . . . . . . . . . . .

باور نمي كنم ،اين تو خود تويي...

حضورناپديد

ما اگر نيستيم علتش اينست که حضورناپديد عزيزمان بر نامحرمان رو شده است

ستايش

يعنی خيلی ناراحت شدين که سفره ی دلتون رو اينجوری تکوندين...نه؟ پيش مياد ديگه!!!زياد سخت نگير راستی عيدتون هم مبارک...

ستايش

در ضمن يه چيز ديگه....خدايی ((کبوتر دزدی ))خيلی چسبيد ...الانم می چسبه .شايد هر کس ديگه ای هم بود تصميم می گرفت لذت اين چسبندگی رو به ديگران هم بچشونه .!!! بعد هم احتمالا شما قبلا تصميم نگرفته بودين يا تصميم نداريد توی دانشگاه علامه کارشناسی ارشد اقتصاد بخونيد؟!

گمشده

سلام.خوشحال ميشم از وبلاگ من هم ديدن کنيد .بودنتون در اونجا مايه ی دلگرميست.

عطش شكن

از ستايش عزيز ممنونم به خاطر نقد منصفانه اش بر اين يادداشت.

صادق

از چند حالت خارج نيست حال تو: ۱.ناجورجو گير شدی ۲.تشنه کامنتی ۳.يه جورايی سوژه کم آوردی مثل هميشه و توکل کردی به خدا و زدی تو جاده و فقطم پدال اولی رو ميدونی چه کار ميکنه و عشق است ابالفضل.. ۴.عين اين فيلمهای ؛زير ۱۸ سال ممنوع؛ که برای قلقلک دادن زير ۱۸ ساله ها اتفاقا اکران ميشن يک جورهايی عقده کار شدن نوشته های جانانه خودت رو پيدا کردی و غده ذوق زدگيت ترکيده وقتی اسمتو توی يک هفته نامه محلی يک استان ديدی و احتمالا از برای هر فک و هر فاميل يک نسخه خريدی و دادی بهشون و البته ضميمه اش هم به همه گفتی:بيبينيد اين نکبت ها مطلب منو بی اجازه چاپ کردن..خدا خيرشون بده اين بی پدر مادرا رو.. ۵.راستی تو توی وسط بيابون و کوير چه جوری هگمتانه همدان مطالعه ميکنی. ۶.اما در مورد دانشجوی فلان در فلان جا که خب مثلما از مهندسی کشاورزی در بوغ علی سينا فاجعه آور تر نميتواند باشد هم من گمان ميکنم نويسنده مذکور دنبال اسمی ميگشته که ...وللش ولی نکته اينجاست که ظاهرا در تمام فعاليت های مطبوعاتی دوستان مهربانت هرروز و هر روز و... ۷.اينترنت بی صاحاب نيست ولی آدم گريه اش ميگيره وقتی مثلا موبايلو تو دست