شنبه ٢۱ بهمن ۱۳۸٥
 

رقیب کُشون!

۱)سلام !

۲) این هفته ما در یک میز گرد نیم ساعته به این نتیجه مهم و مفید و طلایی رسیدیم که آدم تا جایی که می شود  نباید در محیط کارش همکار خانم داشته باشد ! ! حالا اگر بخواهم چرایی اش را شفاف سازی کنم باید آمار ملّتی را در این یک وجب جا رو کنم و نخودچی خوران مفصلی راه بیاندازم ، شما فعلاً همین را  داشته باشید و هر وقت این فرمول طلایی به کارتان آمد به روح ما چند نفر فاتحه ای حواله کنید ! گرچه هر قانونی استثناء دارد ولی به گمانم این یکی استثناء خورش خیلی کم است ! (نکته کنکوری :بنیانگذاران این نظریه همگی خانم هستند!)

۳) شده تا حالا یک جایی گیر بیفتی ؟ یعنی خدا ببیند تو هی داری گل و بلبلی حرف می زنی ، کلی ادعای معنویت ات می شود ، خیلی مثبتی و از این حرف ها بعد بخواهد باهات  شوخی کند ، برت دارد بیندازد وسط جماعتی که اصلاً توی این خط ها نیستند و فکر و ذکرشان جیب شان است و لاغیر ! هیچ هم خریدار گل و بلبل گویی های تو نیستند و نمی گویند طرف !خرت به چند من !

بعد تو هی سر کنی با آنها و سیب ات توی صندوق سیب آنها بماند و بعد یهویی یه روزی تو آینه که خودت را نگاه می کنی می بینی که چقدر زشت شدی و چشمهات از ریخت افتادند و بوی بدِ سیبِ آسپرژیلوس زده گرفته ای ؟ بعد به خودت فحش بدهی و بگویی مرده شور من را ببرند با این زندگی کردنم ... ؟!

شده تا حالا ؟

۴) می گویم به استناد فیلم های دهه فجر تلویزیون این مبارز های زمان انقلاب چه عشقی مبارزه می کردند ها !! این ها که همش دنبال رقیب کُشون بودند کی وقت می کردند برای  آزادی مبارزه کنند؟ ( نمی دونم چرا وقتی این فیلم  "شیده اینا"رو می بینم یاد اون فیلم سینمایی  کارگردانش - قاسم جعفری-  می افتم که می خواست همین جوری عشق و آزادی و سیاست و ...را خام خام بریزد  تو حلق ملّت!)

۵) در این وبلاگستان هم یک جورهایی انگار قحطی آمده ، به هر کوی و برزنی که سرک می کشی رونق نمی بینی ، انگار کفگیر ِجملگی خورده به ته دیگ ، سخن تازه بگو !

۶) این هفته تولّدمه !

چی ؟ ۲۲ بهمن ؟!  نچ ! مگه من انقلابم ! چهارشنبه ست ، در خودخواهی و خودپسندی من همین بس که از این روز ِ ۲۵ بهمن خیلی خوشم می آید. اصلاً برایم یک طراوتی دارد ، هرسال یک طور منحصر به فردی می آید و می رود . بگذریم که این چند سال به روز جهانی ولنتاین معروف شده و رونق انداخته به بازار عروسک فروش ها !! ۲۵ بهمن من را یاد همه آدم های خوبی می اندازد که خدا در همه این سالها به من هدیه داده است ، آدم های خوبی که از آن آغاز با من بوده اند ، بعضی رفته اند ، بعضی هستند و بعضی خواهند آمد . ۲۵ بهمن برای من لبریز از عطر بودن آنهاست . راستی ، من عطر بودن تو را هم خوب می شناسم لای همه عطرها...

۷) می خواهم بروم مرخصی ،

    جانشین هم ندارم ،

    امضا می زنی ؟!

                                                                                                  باقی بهارت ...

{ }

زنده گی(۱٢٥) از عشق(٧۸) دوستت دارم ها(٦٩) زنان(٦٦) وبلاگستان(٥٧) ذکر(٤٠) شهید(۳۸) کودکی(۳٤) هذیان ها(۳٤) غم تکانی(۳٤) داستان(۳۳) شعر(۳۳) جنگ(۳۳) درد(۳٢) نوشتن(٢۸) (:(٢۸) باهم بودن(٢٥) مناجات(٢۳) ثبت احوال(٢٢) از دیگران(٢۱) یاد(٢٠) کتاب(۱۸) نگار ما(۱۸) محرم(۱٦) رسانه(۱٦) نامه ها(۱٦) اعترافات(۱٤) درس و مشق(۱٤) سفر(۱٤) قرآن(۱٤) نوروز(۱۳) طبیعت(۱٢) خاطره بازی(۱٢) گپ در چند طعم گوناگون(۱۱) ارتباط(۱۱) امام خمینی(۱۱) رمضان(۱۱) اندر امیدواری(۱٠) هیآت وبلاگی سبو(٩) سفید(٩) مرگ(٩) ازدواج(۸) بچه(٧) خمین(٧) مادر و دختری(٧) کارو زندگی(٧) عطش شکن(٦) تولد مبارک(٦) شاید داستان(٦) برای گفتن(٦) برای نگفتن(٦) ):(٦) شایدداستان(٥) فضول دونی(٥) خلانه(٥) آدمهای خوب شهر(٥) مادر(٥) مسجد(٤) مجله الکترونیکی چارقد(٤) برای خواندن(٤) پدرانه(٤) اشارات(٤) همشهری داستان(٤) کوچه فلانی چپ(۳) مهرخانه(۳) سطری میان نامه ای(۳) بابا(۳) دعا(۳) خانه(۳) بیماری(۳) دوستان(۳) فاطمیه(۳) دلانه(۳) به کجا چنین شتابان(٢) فاطمی نیا(٢) سوریه(٢) تلویزیون(٢) معلم(٢) آرشیو(٢) مدرسه(٢) تبریک(٢) انتظار(٢) پدر و دختری(٢) تلگرام(٢) :)(٢) میان سالی(٢) ما سه نفر(۱) لینک زن(۱) نقص فنی(۱) جمجمک(۱) انقلاب(۱) سپاس(۱) باران(۱) روزنوشت(۱) عرفه(۱) حج(۱) فلسطین(۱) زایمان(۱) همدان(۱) دخترانه(۱) جوانی(۱) منا(۱) خوانسار(۱) بزرگان(۱) اربعین(۱) ندارد(۱) رجب(۱) فیس بوک(۱) مجردی(۱)Powered By NardebaN Graphic Home ; This Template Designed By .:SFO:.