شنبه ٢۱ بهمن ۱۳۸٥
 

رقیب کُشون!

۱)سلام !

۲) این هفته ما در یک میز گرد نیم ساعته به این نتیجه مهم و مفید و طلایی رسیدیم که آدم تا جایی که می شود  نباید در محیط کارش همکار خانم داشته باشد ! ! حالا اگر بخواهم چرایی اش را شفاف سازی کنم باید آمار ملّتی را در این یک وجب جا رو کنم و نخودچی خوران مفصلی راه بیاندازم ، شما فعلاً همین را  داشته باشید و هر وقت این فرمول طلایی به کارتان آمد به روح ما چند نفر فاتحه ای حواله کنید ! گرچه هر قانونی استثناء دارد ولی به گمانم این یکی استثناء خورش خیلی کم است ! (نکته کنکوری :بنیانگذاران این نظریه همگی خانم هستند!)

۳) شده تا حالا یک جایی گیر بیفتی ؟ یعنی خدا ببیند تو هی داری گل و بلبلی حرف می زنی ، کلی ادعای معنویت ات می شود ، خیلی مثبتی و از این حرف ها بعد بخواهد باهات  شوخی کند ، برت دارد بیندازد وسط جماعتی که اصلاً توی این خط ها نیستند و فکر و ذکرشان جیب شان است و لاغیر ! هیچ هم خریدار گل و بلبل گویی های تو نیستند و نمی گویند طرف !خرت به چند من !

بعد تو هی سر کنی با آنها و سیب ات توی صندوق سیب آنها بماند و بعد یهویی یه روزی تو آینه که خودت را نگاه می کنی می بینی که چقدر زشت شدی و چشمهات از ریخت افتادند و بوی بدِ سیبِ آسپرژیلوس زده گرفته ای ؟ بعد به خودت فحش بدهی و بگویی مرده شور من را ببرند با این زندگی کردنم ... ؟!

شده تا حالا ؟

۴) می گویم به استناد فیلم های دهه فجر تلویزیون این مبارز های زمان انقلاب چه عشقی مبارزه می کردند ها !! این ها که همش دنبال رقیب کُشون بودند کی وقت می کردند برای  آزادی مبارزه کنند؟ ( نمی دونم چرا وقتی این فیلم  "شیده اینا"رو می بینم یاد اون فیلم سینمایی  کارگردانش - قاسم جعفری-  می افتم که می خواست همین جوری عشق و آزادی و سیاست و ...را خام خام بریزد  تو حلق ملّت!)

۵) در این وبلاگستان هم یک جورهایی انگار قحطی آمده ، به هر کوی و برزنی که سرک می کشی رونق نمی بینی ، انگار کفگیر ِجملگی خورده به ته دیگ ، سخن تازه بگو !

۶) این هفته تولّدمه !

چی ؟ ۲۲ بهمن ؟!  نچ ! مگه من انقلابم ! چهارشنبه ست ، در خودخواهی و خودپسندی من همین بس که از این روز ِ ۲۵ بهمن خیلی خوشم می آید. اصلاً برایم یک طراوتی دارد ، هرسال یک طور منحصر به فردی می آید و می رود . بگذریم که این چند سال به روز جهانی ولنتاین معروف شده و رونق انداخته به بازار عروسک فروش ها !! ۲۵ بهمن من را یاد همه آدم های خوبی می اندازد که خدا در همه این سالها به من هدیه داده است ، آدم های خوبی که از آن آغاز با من بوده اند ، بعضی رفته اند ، بعضی هستند و بعضی خواهند آمد . ۲۵ بهمن برای من لبریز از عطر بودن آنهاست . راستی ، من عطر بودن تو را هم خوب می شناسم لای همه عطرها...

۷) می خواهم بروم مرخصی ،

    جانشین هم ندارم ،

    امضا می زنی ؟!

                                                                                                  باقی بهارت ...

{ }زنده گی(۱۱٠) از عشق(٦٥) دوستت دارم ها(٦٠) وبلاگستان(٥٤) زنان(٤٧) داستان(۳۱) ذکر(۳۱) شعر(۳٠) کودکی(٢٩) شهید(٢۸) هذیان ها(٢۸) جنگ(٢۸) (:(٢٦) درد(٢٥) غم تکانی(٢۳) مناجات(٢٢) نوشتن(٢٢) باهم بودن(٢٠) یاد(٢٠) از دیگران(۱٩) کتاب(۱۸) ثبت احوال(۱٧) نامه ها(۱٥) رسانه(۱٥) قرآن(۱٤) درس و مشق(۱۳) محرم(۱٢) طبیعت(۱۱) نوروز(۱۱) خاطره بازی(۱۱) ارتباط(۱٠) رمضان(۱٠) سفر(٩) اعترافات(٩) هیآت وبلاگی سبو(٩) گپ در چند طعم گوناگون(٩) اندر امیدواری(۸) سفید(۸) نگار ما(٧) امام خمینی(٦) تولد مبارک(٥) شاید داستان(٥) برای گفتن(٥) فضول دونی(٥) ):(٥) مرگ(٥) شایدداستان(٥) کارو زندگی(٥) مجله الکترونیکی چارقد(٤) مسجد(٤) ازدواج(٤) برای نگفتن(٤) خمین(٤) همشهری داستان(۳) پدرانه(۳) کوچه فلانی چپ(۳) مهرخانه(۳) برای خواندن(۳) مادر و دختری(۳) عطش شکن(۳) خلانه(٢) آدمهای خوب شهر(٢) سطری میان نامه ای(٢) میان سالی(٢) اشارات(٢) :)(٢) فاطمی نیا(٢) به کجا چنین شتابان(٢) انتظار(٢) بابا(٢) بیماری(٢) بچه(٢) دوستان(٢) آرشیو(٢) اربعین(۱) تلویزیون(۱) خانه(۱) معلم(۱) فلسطین(۱) مادر(۱) سپاس(۱) زایمان(۱) تبریک(۱) دعا(۱) دلانه(۱) فیس بوک(۱) جوانی(۱) خوانسار(۱) ندارد(۱) لینک زن(۱) پدر و دختری(۱)Powered By NardebaN Graphic Home ; This Template Designed By .:SFO:.